16. 6. 2019

Srdečně zveme děti a rodiče na dětské divadelní představení, které se uskuteční v neděli 16. června 2019 v divadelním sále budovy radnice Woluwe-Saint-Lambert na metru Tomberg

Těšit se můžete na pohádku Za časů ušatých čepic (volně inspirovanou příběhem Vl. Vančury Kubula a Kuba Kubikula), na pohádku od Vl. Peška O červeném prasátku (a o modré myšce, které zlobí zelený vlk hastrman), na divadelní hádanky a sladké odměny a na nevšední jednoaktovou grotesku V. Havla Hela, Ela a STOP (kterou, ač se to na první pohled nemusí zdát, jistě zvládnou i děti!).

Na scéně se poprvé představí obrozený soubor Divadla mladých Brusel ve složení: Jan Dedek, Anna Janoušková, Eva Janoušková, Maya Martínez, Julie Neškudlová, Klára Neškudlová, Arlene Šlechtová, Karolina Zelinger a Marlenka Zuzaňáková. Režie se ujala dvojice Marie Zajícová a Jana Michalov Birgusová

Představení můžete zhlédnout od 14h nebo od 17h, každé představení potrvá asi 1h20 i s přestávkami, během kterých bude možné občerstvit se v divadelním bufetu.

Adresa divadla je avenue Paul Huymans 2, 1200 Brusel - mapa zde.

Rezervujte si svá místa a přijďte podpořit naše nové divadelní naděje při jejich prvním veřejném vystoupení! Vstupné je 8 eur.

Těšíme se na vás!

Zobrazit všechny aktuality >