Divadlo Jen tak připomene 100. výročí založení Československa

13. 4. 2018

Divadlo Jen tak připomene 100. výročí založení Československa

Veleváženému bruselskému publiku se na vědomost dává, že ochotnický soubor Jen tak připravuje u příležitosti 100. výročí založení Československa divadelní maraton! Během víkendu 13. až 15. dubna 2018 představí dramatickou tvorbu Karla Čapka, Pavla Kohouta, Arnošta Goldflama a Járy Cimrmana. Poznamenejte si tedy v diářích víkend 13. až 15. dubna 2018, divadlo Tomberg. Bližší informace rozešleme v pozvánce po karnevalových prázdninách, kdy budou také zahájeny rezervace.

více zde…

Velikonoční dílničky České inspirace

10. 3. 2018

Velikonoční dílničky České inspirace

Ačkoli se to zdá teď uprostřed zimy trochu nepatřičné, rádi bychom vás už nyní informovali, že v sobotu 10. března 2018 se v oblíbeném pavilonku Roodebeek uskuteční letošní tři velikonoční dílničky České inspirace. Poznamenejte si tedy datum do diářů! Pozvánka bude následovat začátkem února, rezervace zahájíme po karnevalových prázdninách. Děkujeme za vaši přízeň!

více zde…

Kluziště pro sebe - karneval a bruslení na Poseidonu

25. 1. 2018

Kluziště pro sebe - karneval a bruslení na Poseidonu

V novém roce pro vás opět na celý večer pronajmeme kluziště Poseidon, a to ve čtvrtek 25. ledna. Ať malí nebo velcí, zabruslíme si v rytmu českých i zahraničních hitů, zahrajeme karnevalový hokej a dáme si svařené víno nebo horkou čokoládu. Všechny děti, které přijdou v masce, odměníme. Tématem letošního karnevalu je sport ve všech jeho podobách, snad kromě plavání, kulturistiky a jiných disciplin, jež se provozují v plavkách a ve kterých by na ledové ploše bylo asi poněkud zima:o)

více zde…

Rybova mše vánoční...

12. 12. 2017

Rádi bychom vás informovali, že výtěžek z našich dvou letošních vánočních koncertů činí 440 eur z pátku 8.12. v kostele Saint-Job v Uccle a 1 060 eur ze soboty 9.12. v kostele Saint-Pierre. Na finančně náročnou léčbu dětí zapojených do programu "Naše děti" Neurorehabilitační kliniky Axon v Praze tedy s radostí posíláme 1 500 eur! Děkujeme velice všem, kdo jste přispěli! Prohlédněte si také fotografie z letošní tradiční "Rybovky", které pro nás nafotil Martin Kubišta.

více zde…

Svatomartinský lampionový průvod

11. 11. 2017

V sobotu 11.11. se vydáme spolu se Svatým Martinem a jeho bílým koněm na lampionový průvod, při kterém nebudou chybět oblíbené svatomartinské rohlíčky. Místo konání: křižovatka cest dreve du Comte de Flandre a avenue Schaller ve Foret de Soignes, nedaleko ADEPSu . Více informací najdete pod následujícím odkazem.

více zde…

Fotogalerie z plesu

25. 10. 2017

Prohlédněte si fotografie Ondry Michálka z Plesu České inspirace 2017...

více zde…

Obrázky z představení Werichových pohádek

20. 6. 2017

Prohlédněte si fotografie z představení Divadla mladých Brusel...

více zde…