• Velikonoční dílničky České inspirace

      Kdy: v sobotu 10. března 2018 Čas: 9:30 až 11:30h, 12:30 až 14:30h a 15:30 až 17:30h Cena: 15 eur za tvořící dítě od 4 let (je třeba, aby děti uměly např. pracovat s nůžkami, s lepící pistolí a vydržely se soustředit dvě hodiny na práci) Dospělý doprovod: neplatí ani si nemusí rezerovat místa (rezervujte tedy prosím pouze místa pro děti, děkujeme!) S sebou: pro děti zástěrku nebo staré tričko na převlečení, v případě deštivého počasí přezůvky Občerstvení: Česká inspirace zajistí teplé a studené nápoje, předem moc děkujeme za donesené ovoce, sušenky nebo pečivo na posilněnou pro děti Rezervace: budou zahájeny v úterý 27. února 2018 ve 20h a poté budou pokračovat každý další večer vždy od 20 do 23h až do naplnění kapacity všech tří tvořících bloků. Po skonceni kazde dilnicky prinese zajicek detem cokoladova vajicka, proto vyckejte vzdy az do konce, abyste si velikonocni hledani v trave take uzili! Těšíme se na vás! Tým dílniček
  • Divadlo mladých Brusel

    Mládežnické divadlo Brusel vzniklo jako přirozený nástupce Dětského divadlo Brusel (DDB) po té, co dětští herci vyrostli - doslova i divadelně.
  • Karneval na ledě

    Třetí lednový čtvrtek večer patří už několik let jediné bruselské kluziště Poseidon "Karnevalu na ledě" České inspirace. Ať už v maskách zvířátek, postav z Večerníčků, z animovaných filmů nebo třeba olympijských šampiónů, velcí i malí si to užívají: volné ledové plochy, české i zahraniční diskotéky, karnevalového hokeje i svařáku v útulném baru. Brusle v libovolném počtu se za 4 eura dají půjčit na místě. Podívejte se, jak jsme na ledě řádili v uplynulých letech (foto Radek Uhlíř a Jiří Švarc).